KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 7797111
nr 779 7111
Skulpturer
2 st, Royal Dux, höjd: 18-22
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:07:32
200 kr
200 kr
250 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr